SKLEP W PRZEBUDOWIE NIE PROWADZI SPRZEDAZY

  Papierniczy24.pl » Kredki » Pastele suche »

Pastele suche TOISON D'OR okrągłe - 24 kolory.

  • Pastele suche TOISON D'OR okrągłe - 24 kolory.
  • Pastele suche TOISON D'OR okrągłe - 24 kolory.

ALT_PREVIOUS_PRODUCT ALT_NEXT_PRODUCT

Pastele suche TOISON D'OR okrągłe - 24 kolory.

Producent: KOH-I-NOOR
Czas Realizacji: 1-3 dni
Ilość kolorów: 24 kolory
Cena 39,90zł
 

Pastele suche KOH-I-NOOR seria TOISON D'OR okrągłe - 24 kolory.

 

Odznaczają się szeroką paletą trwałych kolorów i jednolitością pigmentu w masie pasteli. Są bardzo kruche i delikatne dzieki czemu świetnie się rozcierają, a przez co są bardzo podatne na złamaniai. Do rysowania pastelą zalecane jest używanie papieru z fakturą, gdyż łączy sięz podłożem tylko w sposób mechaniczny (mikro zagłębenia w fakturze papieru). Dlatego po ukończeniu pracę należy zabezpieczyć fiksatywą lub przykryć szybą.

 

CHARAKTERYSTYKA

Pastele suche TOISON D'OR seria 8500 reprezentują podstawową grupę produktów firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Są one popularne wśród artystów dzięki wysokiej jakości wszystkich składników, które przechodzą długofalowe badania i skrupulatne postępowania zgodnie z procedurami produkcyjnymi. Wachlarz kolorystyczny pasteli suchych jest bardzo szeroki.

Kluczowe składniki pasteli to bardzo drobno sproszkowane naturalne substancje na bazie węglanu wapnia, bądź też minerał kalcytu lub kreda. Razem z innymi dodatkami i wiążącymi odczynnikami tworzą miksturę, z którą miesza się pigment. Pigmenty są nabywane od renomowanych na całym świecie nabywców. Ich jakość, odporność na działanie światła 
i odpowiednia ilość składników wpływa na ostateczny wynik, jak również na trwałość pracy. Minimalna zawartość składników wiążących gwarantuje bardzo łatwe i gładkie rysowanie. Słabe przywieranie do podłoża pozwala na tonowanie i tworzenie łagodnych przejść kolorów. Technika ta dostarcza nieograniczonych możliwości zmiany nasycenia kolorów i tonów. 
Po zakończeniu pracę należy zabezpieczyć fiksatywą, zapobiega to dalszemu rozmazywaniu się pracy.

Żaden składnik, użyty do produkcji pasteli, nie zawiera toksycznych lub szkodliwych dla życia substancji, zatem końcowy produkt jest odpowiedni dla każdej kategorii wiekowej.


Do kasy
 

Artykuły szkolne

Artykuły biurowe

Artykuły piśmiennicze

Artykuły plastyczne

Kredki

Kredki akwarelowe
Kredki Bambino
Kredki ołówkowe
Kredki świecowe
Pastele olejne
Pastele suche
Kredki do makijażu

Zeszyty i artykuły papiernicze